Akce fanclubu

Sedmé setkání Fanclubu

V neděli 3. listopadu 2002 se konalo 7. mezinárodní setkání členů Fanclubu s Danem Hůlkou.
Dan Původně mělo být v Kongresovém centru v kavárně Melodie, ale nakonec nakonec jsme vznešeně trůnili přímo ve velkém sále.
Kromě Dana si na naše setkání našli čas i pánové Ondřej Málek a Janis Sidovský.
Pan Málek nás nejdříve seznámil s Danovým programem do konce roku a s plány v roce příštím.
Pak jsme si udělali ve spolupráci s panem Sidovským tiskovku. Dan odpovídal na naše otázky týkající se obnoveného Draculy, připravovaného alba (vyjde asi v dubnu) a koncertů s ním spojených, Dona Giovanniho, Božské komedie a také ostříhaných vlasů.
Tiskovka nebyla dlouhá, asi se všichni už těšili na následnou autogramiádu, tj. na kraťoučké osobní audience a na fotografování.
 
Dan Dan si nechal před týdnem zkrátit vlasy. Říkal že prý jen konečky, které se mu v létě rozstřepily na motorce. Ale tomu, čemu Dan říká konečky, já říkám dvacet centimetrů, a tiše doufám že v tak razantních postřižinách nebude postupně pokračovat.
Konečně (trochu opožděně, ale dřív to nešlo) jsme Danovi předali svatební dárek za fanklub. Škoda, že se setkání nemohla zúčastnit paní Libuška.
 
Potom jsme na chvíli s Danem rozešli, počkali, až se převleče z riflí do kostýmu Edmonda Dantese-hraběte Monte Crista a přesunuli se na dvě hodiny do jiného století a do jiného romantického příběhu.
Představení navštívila Leona Machálková, tentokrát jen v roli diváka, doprovázená svým partnerem Bořkem Šípkem. Při závěrečné děkovačce byla Leona kolegy vynesena na pódium za účelem popřání všeho nejlepšího k očekávané radostné události.
Záznam do kroniky Oficiální fanclub Daniela Hůlky letos 3. října oslavil pět let své existence. Podnikli jsme mnoho společných návštěv různých představení, zorganizovali exkluzivní setkání s Danem, seznámili se blíže s Danovou profesí, s jeho kolegy z umělecké branže i jeho nejbližšími spolupracovníky z agentury DNA i z agentury, která jej zastupuje mediálně.
 
Je pro nás moc smutné, že nás krátce po tomto výročí navždy opustila paní Eva Hospodková, zakládající členka klubu a organizátorka a zajišťovatelka většiny nezapomenutených akcí.
Paní Eva nám bude hodně chybět.
 


Šesté setkání Fanclubu

V neděli 5. května 2002 se konalo v Praze mezinárodní setkání členů Fanclubu s Danem, tentokráte již šesté.
Bylo domluveno na dvanáctou hodinu v kavárně Melodie v Kongresovém centru. Setkání FC Něco před dvanáctou se dostavil pan Janis Sidovský a panem Ondřejem Málkem a vzápětí za nimi s úderem dvanácté dorazil Dan. Měl letošní smetanově bílý svetr, světlé tričko a své oblíbené plandavé skejťáckě kalhoty. Kolem krku bandáž, kterou vyfasoval během předchozího víkendu, kdy ne vlastní vinou havaroval na své nové Hondě Eleven. Byl z nás trošku nesvůj. Ale my radostným vzrušením většinou také.
Po uvítání Dan dostal dárek k blížícím se narozeninám s přáním všeho nej za všechny členy FC.
Monte Cristo - přestávka Pak nám naši hosté prozradili Danův program na nejbližší týdny, resp. měsíce.   Následovala beseda, při níž byl Dan zahrnut spoustou dotazů na všechno možné i nemožné. A na závěr proběhla nezbytná autogramiáda a fotografování.
Ve dvě hodiny se s námi Dan rozloučil, ale ne na dlouho. Za hodinu jsme se zase setkali. My v prvních řadách hlediště v roli diváků a Dan na jevišti v roli hraběte Monte Crista.
Těšíme se na příští setkání, které je naplánováno na podzim a na které nám Dan slíbil překvapení.
 
Záznam z besedy s Danem.
 


Archív starších akcí:

Text: Jana Moravcová, foto: Lenka Křičenská, Luděk Vycpálek, Ladislava Havlínová a archiv FC
Zpět na úvodní stránku