Informace o Fan Clubu

Portrét Daniela Hůlky

Fanclub Daniela Hůlky byl založen 3. října roku 1997 u příležitosti dvouletého výročí premiéry muzikálu Dracula.
Byl založen se souhlasem Daniela Hůlky a jeho agentury. Je zatím jediným oficiálním Danovým fanclubem v České a Slovenské republice. Snažíme se vést fanclub na profesionální úrovni.
 
V současné době sdružuje kolem 300 členů, z toho asi 40 na Slovensku. Stáří členů vedení fanclubu je od 25 do 50 roků, členů od 5 do 91 let.
 
Měsíčně zasíláme členům info obsahující klubové plán Danových plánovaných vystoupení. Členové fanclubu mají výhody, např. on-line informace na našich kontaktních telefonech a e-mailech, zajištění dobrých vstupenek na vybraná představení a pod.
Ve spolupráci s agenturou pořádáme setkání členů s Danem, která jsou spojena s besedou a  autogramiádou.
 
Členský příspěvek na rok je 200,- Kč ročně nebo 100,-Kč na půl roku. Z členských příspěvků hradíme náklady na poštovní známky a obálky, náklady na klubový časopis, nákup papíru, adresních štítků, výrobu propagačních materiálů, podpisových karet na setkání fanclubu a pod.
 
Chcete-li se stát naším členem, sdělte nám to e-mailem a uveďte srozumitelně svou adresu. Anebo lépe si přímo vytiskněte přihlášku a postupujte podle pokynů na ní uvedených.Zpět na úvodní stránku